732 810 162

nonstop služby

zámečnictví praha


Otevírání zámků aut
Zámečnictví nonstop Praha

Otevírání dveří aut nabízíme jako profesionální služby se vstřícným přístupem v situaci, kdy se auto samo zamkne nebo vybije auto baterka, kdy klíčky od vozu zůstanou ve vozidle anebo po nevydařeném vloupání s poškozeným zámkem. Obvyklé jsou i případy, kdy zvířecí mazlíček uvnitř vozu zmáčkne centrální zamykání a klíčky zůstanou v autě. Častou závadou, potíží při otevírání zámků aut může být mechanické poškození dálkového ovladače (pád na zem) nebo jinými otřesy auto klíče, ovladače centrálního zamykání vozu.

Veškeré situace s uzavřenými dveřmi vozu umíme vyřešit.

Naši zámečníci používají moderní a bezpečné vybavení, které neustále inovujeme dle technologického pokroku spojeného s otvíráním dveří aut tak, aby jsme mohli vždy nabídnout našim zákazníkům rychlou a odbornou pomoc s otevřením zámků dveří aut a i jiných zámků všech druhů a typů včetně trezorů - provozujeme kompletní zámečnické služby.

Každý zámek je unikátní svým složením lamel, stavítek, kódováním, ochranou proti odvrtáním, rozlomení. Každý zámek od různého výrobce se snaží poskytnout maximální bezpečí a ochranu, takže i jeho otevření je závislé na druhu zámků a jeho technologickém stupni zabezpečení, proto neexistuje jednoduché pravidlo na dobu potřebnou k otvírání zámků - každý zámek je jiný.

Umíme si poradit s každým zámkem a otevřeme vše, včetně bezpečnostních zámků a trezorů. Otevírání zámků bereme jako výzvu, která nás i baví a rádi Vám pomůžeme s kterýmkoliv druhém zámků.

Otevírání zámků aut, rychle a bezpečně na počkání po celé Praze a okolí

Pohotovost zámečnictví 24 hodin jsme tu pro Vás po celý rok, celý den.

Působnost zámečnictví: Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11 až Praha 22 a celé okolí Prahy, Praha východ a západ. Přijedeme po tel. dohodě za Vámi!

Kontakt: Zámečnictví TSAP Praha
Petrklíčová 2177/46, 106 00, Praha 10, Záběhlice
IČ: 27194981
Tel.: 732 810 162
Email: vitaliy.t@seznam.cz(C) 2022 Otevírání zámků aut - Nonstop zámečnictví - všechna práva vyhrazena
Otevírání zámků aut Praha | Zámečnictví nonstop pohotovost Praha | Zámečník Praha | Webdesign ABweb.cz